неділя, 9 лютого 2020 р.

17 турнір зволейболу в честь памя`ті вчителя Слоутської школи Братущака Петра Яковича 09.02.2020

09 лютого в спортивній залі школи с.Слоут відбувся 17 волейбольний турнір пам`яті вчителя Слоутської школи Братущака Петра Яковича. В турнірі взяли участь 6 команд: 2 команди с.Слоут, команда с. Полошки, с.Некрасове, с. Шевченкове та команда " Авангард" смт. .Свеса. Наша команда виграла першу зустріч з рахунком 2 - 1 у команди с. Слоут, другу гру програла 2 - 1 с.Некрасове, а команда с.Слоут виграла 2 - 0 у кооманди с. Некрасове та вийшла до фіналу змагань, де з рахунком 2 - 0 виграла у команди с.Полошки. А за третє місце наша команда з рахунком 2 -1 поступилася команді с.Шевченкове. Вот таке свято волейболу вишло у нашої команди. Вітаю всіх зі святом ВОЛЕЙБОЛУ.